Rookatused

Meie eelis on see, et me ise lõikame, pakime, transpordime ja paneme katusele pilliroo sinu poolt tellitud objektile, nii ei tule sul millegi pärast muretseda.

Kvaliteet, pilliroog ja katus meie poolt. Küsi pakkumist!

Kõrgekvaliteediline materjal

Hästi ehitatud ja hooldatud rookatused võivad vastu võtta ka sajanda sünnipäeva.
Pilliroost valmistatakse pillirooplaate, punutakse matte ja ehitatakse vastupidavad rookatused. Kuna roog on ise energiasäästlik ja hea soojustusmaterjal, võib selle alla pandav soojustus olla minimaalne. Rookatused toimivad loodusliku isolatsioonina, tagades ruumile loomuliku õhuniiskuse. Rookatuse all ei ole suvel palav ega talvel külm. Veel on roog tuntud kui pehme ja plastiline materjal, mille tõttu saab temast vormida erinevate kujudega katuseid.

Rookatusest lähemalt

Rookatuse keskmine eluiga on 60-80 aastat ja rookatuse paksus on 30cm. Katuse eluiga aitab pikendada hooldus. Kuna kõige rohkem saab ilmastiku käes kahjustada katusehari, siis on hea seda iga 10-15 aasta tagant uuendada. Ehitamise või parandustööd tasub ette võtta perioodil kui on kõige vähem sademeid, sest roog vajab paigaldamiseks kuiva ilma. Märjast materjalist ehitatud rookatused ei ole enam nii vastupidavad ja tihedad. Üsna levinud on arusaam, et rookatus on väga tuleohtlik kuigi tegelikult see paika ei pea. Kui majas on siiski kamin mis paiskab sädemed otse korstnasse, võib korstna otsa paigaldada võrgust sädemepüüdja. Samuti on olemas spetsiaalne immutusvahend rookatuse tulekindluse tagamiseks, kuid see vajab iga viie aasta järel uuendamist.

Soovid teha meiega koostööd?

Kui sul tekkis tahtmine teha uus rookatus, kimmikatus või parandada vana, siis võta meiega kindlasti ühendust ja tuleme kohale - vaatame üle, mis teha annab!